יחידת השיטור העירוני במבצע אכיפה נרחב נגד הפרת עבירות איכות חיים, אמש חולקו דו״חות בגין רכיבה על טרקטורונים ואופניים חשמליים, הקמת רעש, אי עטיית מסכה, שהייה אסורה בגן אחזקת נפצים בניגוד לחוק; במוקד התלונות: ׳פארק רוטשילד׳

במסגרת הפעילות המאומצת השוטפת של השיטור העירוני ובעקבות פניות של תושבים בגין הפרות סדר באזור פארק המשחקים ברחוב אדמונד דה רוטשילד בשכונת ברנע, ביצעו ביחידת השיטור העירוני מבצע אכיפה ממוקד במקום להשבת הסדר על כנו.

במסגרת המבצע שולבו מספר אמצעים ביניהם אופנועים, רחפן וצוותים סמויים ובמהלכו נרשמו כ-32 דו״חות בגין הפרות סדר כגון: רכיבה על טרקטורונים ואופניים חשמליים, הקמת רעש, אי עטיית מסכה, שהייה אסורה בגן ואחזקת נפצים בניגוד לחוק.

ראש העיר, תומר גלאם: "אנו רואים בחומרה כל ניסיון להפר את הסדר הציבורי ולפגוע באיכות החיים בעיר, ואנחנו מפנים את המשאבים שלנו מופנים לטובת הנושא, הן על ידי השיטור העירוני והן על ידי הפיקוח העירוני. הסגרים החוזרים והקורונה הובילו לצערי ליותר מדי זמן פנוי שלעיתים מנוצל בצורה בעייתית. אנחנו פועלים במקביל, גם לפעילויות פנאי איכותיות לבני הנוער וגם כדי להגביר את איכות החיים והביטחון האישי של תושבי העיר״.

השאר תגובה

דילוג לתוכן