למרות שהגישו בקשה להסרת פרסום שמם, בית המשפט מאשר את חשיפת הנאשמים באונס הנערה בת ה – 17 באשקלון

הותר לפרסום: פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד חמישה נאשמים: אהרון זינו (20), אביב אוחיון (23), יצחק ממן (24), ליאור שמחון (29) ודניאל דנילוב (20) בגין ביצוע עבירות של מעשי סדום בנסיבות מחמירות ואינוס כלפי קטינה בת כ-17 באשקלון.

בנוסף, מיוחסת לנאשם אהרון זינו בכתב האישום עבירת תקיפה כלפי המתלוננת, וכן יתר הנאשמים מואשמים בביצוע עבירה של הספקת סם מסוכן.

כתב האישום הוגש ביום 6.1.21, באי כוחם של הנאשמים הגישו ערעור לבית המשפט העליון על ההחלטה של ביהמ"ש המחוזי להתיר פרסום שמותיהם של הנאשמים. במהלך הדיון שהתקיים היום ובהמלצת השופט אלרון הם חזרו בהם מהערעור.

על פי האישום הראשון בכתב האישום, המיוחס לכלל הנאשמים, המתלוננת, קטינה בת כ- 17 בעת האירוע שהתרחש בקיץ 2020, הכירה את הנאשם אהרון זינו, והשניים קבעו להיפגש. המתלוננת הגיעה לדירה באשקלון. הנאשמים, יחד עם אחר שזהותו אינה ידועה למאשימה והמתלוננת ישבו בסלון הדירה ועישנו קנאביס. בשלב מסוים, בעת שהמתלוננת שהתה באחד מחדרי הדירה, נכנסו הנאשמים והאחר לחדר וביצעו במתלוננת עבירות מין בצוותא, למרות סירובה ותוך כדי קריאות גנאי לעברה. 

הנאשם משה זינו, עודד את הנאשמים האחרים בקריאות משפילות לעבר המתלוננת ותיעד את האירוע. על פי עובדות האישום השני, המיוחס לנאשמים, במהלך השבועיים שלאחר האירוע באישום הראשון, שהתה המתלוננת יחד עימם. במהלך תקופה זו, סיפקו הנאשמים למתלוננת סמים מסוכנים המכונים "קריסטל", "אקסטה" ו- "אסיד" בתדירות יומיומית. בנוסף, מיוחסות לנאשם 1 עבירות של מעשה סדום ותקיפה.

צילום ארכיון המשטרה

על פי עובדות האישום השלישי, במהלך השבועיים שלאחר האירוע המתואר באישום הראשון, בדירה של חברה, ביצע הנאשם אהרון זינו במתלוננת מעשה סדום שלא בהסכמתה החופשית, וכן תקף אותה בכך שהכה אותה באגרופיו ובעט בה כאשר רצתה לעזוב את המקום.  

כתב האישום הוגש באמצעות עו"ד רננה לוי מפרקליטות מחוז דרום (פלילי). התיק נחקר על ידי צוות חקירה מיוחד מתחנת אשקלון. הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרם של כל הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.  

השאר תגובה

דילוג לתוכן