משטרת ישראל פענחה את רצח שניר בוחבוט כבן ה 28 וניסיון רצח של אדם נוסף – הצהרת תובע תוגש היום בבית המשפט נגד 2 חשודים במעשה.

חקירת מקרה הרצח הוטלה על היחידה המרכזית בלכיש בתאריך 11.4.21, לאחר אירוע ירי שאירע ברחוב בני עקיבא בעיר אשקלון, ממנו נהרג שניר בוחבוט ואדם נוסף נפצע באורח קשה מאוד.

פעולות החקירה של המשטרה, הובילו לאיתור זהותם של 2 חשודים (19, אשקלון) מרכזיים במעשה, ומעצרם לחקירה בדירת מסתור בעיר אשדוד יחד עם חשודים נוספים שהיו עמם, ותפיסתם של סכינים, רכבים ועשרות אלפי שקלים במזומן שהיו ברשותם.

עם התקדמות החקירה, הצליחו חוקרי הימ"ר לבסס את התשתית הראייתית נגד 2 החשודים שנחקרו בחשד לעבירות רצח וניסיון רצח, ובתוך כך אף בוצע שחזור של הרצח בזירה ע"י אחד החשודים.

מעצרם הוארך מעת לעת, והיום לאחר העברת כלל חומרי החקירה לידי הפרקליטות, תוגש נגד 2 החשודים הצהרת תובע במסגרת דיון הארכת מעצרם בבית המשפט, תוך כוונה להגיש נגדם כתב אישום במהלך הימים הקרובים.

חקירה יסודית של חוקרי הימ"ר, תוך שילוב אמצעים מתקדמים ויכולות הנמצאים בידי משטרת ישראל, הובילו לחשיפת זהותם של החשודים בעבירות הרצח וניסיון הרצח וביסוס תשתית ראייתית מוצקה נגדם, שהובילה כאמור להצהרת התובע והעמדתם לדין כבר בימים הקרובים.

 

סרטון מעצר החשודים ממצלמת הקסדה של יחידת הימ"מ (היחידה המשטרתית המיוחדת של מג"ב).
קרדיט דוברות המשטרה:

השאר תגובה

דילוג לתוכן