ערב מימונה גדוש באשקלון, סיירת המימונה של 'קונטרה ניוז' טיילה הערב בין המימונות השונות בעיר ומצאה בכל אחת סממן ייחודי – וכולן יחד היו פשוט חוויה והיוו אחדות עירונית ללילה אחד

לראשונה מזה שלוש שנים, זכינו הערב לחגוג את המימונה ללא שום הגבלת קורונה, הסיירת הסתובבה במספר מוקדים בעיר וניכר כי משנה לשנה אירועי המימונה גדלים ותופסים נפח רב יותר. העובדה שראש העיר נאלץ לעבור בין 15 מימונות שונות מסבירה כי העיר בהחלט חוגגת.

המימונה האותנטית של שרונה וגבי אלמקיאס:

את הסבב פתחנו בבית משפחת אלמקיאס בשכונת הרצוג, מימונה משפחתית אותנטית, עם המופלטה הכי טובה שטעמנו כל הערב. אירוח לבבי ורגוע.

 

משפחת אלמקיאס

המימונה המרכזית של נורית ופיני סבח:

משפחת סבח כבר שנים רבות מאופיינת במימונה הגדולה שלה, אך לא רק זה מה שמייחד אותה, אלא השילוב בין אווירה משפחתית לפוליטית, רק שם תראו ילדים קטנים שרים ובמקביל שרים וחברי כנסת מברכים, אנו ראינו שם את ראש עיריית אשדוד יחיאל לסרי, חבר הכנסת אמיר אוחנה, חברת הכנסת מירי רגב וחבר הכנסת ישראל כץ. היות ומשפחת סבח מזוהה עם תנועת הליכוד, ניתן להבין את כמות חברי הכנסת מסיעה זו. מלבד הפוליטיקאים נכחו במימונה זו קבלנים, אנשי עסקים ואחרים. השנה משפחת סבח הגדילה את המקום ועדיין נראה היה כי לא ניתן היה להכיל את המוני האנשים שהגיעו.

המימימונה המרהיבה של אריה מכלוף (הקצביה של אריה):

זו השנה הראשונה שצוות 'קונטרה ניוז' מגיע למימונה זו ובהחלט ניתן לציין שהייתה זו חוויה מרהיבה, הקישוט של המקום יחד עם האדיבות של בעלי האכסנייה בהחלט הציגו אווירה נעימה וחוויה קסומה. ישיבה מסביב לבריכה, מוזיקה טובה, צלם מגנטים, שתיה איכותית ומופלטה כיד המלך.

המימונה הקדושה של משפחת אביטן:

אל המימונה הזו לא מגיעים האנשים בגלל הפייטן או הז'בן, אלא בגלל התמר עם השקט של ראש המשפחה האב, יצחק אביטן, כולם כל שנה ממתינים למוצא פיו ולברכתו. וזה מה שממלא את בית אביטן באורחים רבים. השנה ניכר היה כי גם שם כמות האורחים הוכפלה. 

המימונה המפוארת של משפחת אמסלם:

לאחר ההצלחה אשתקד, החליטו שלומי ויפעת אמסלם להגדיל את המימונה שלהם ולהעתיק את החגיגות לאיזור התעשיה, היכן שנמצא העסק שלהם, "שפיר" – שייקום מבנים. שם הוצב אוהל ענק, שולחנות מלאות כל טוב, בר משקאות ועמדת להקה גדולה בניצוחו של הפייטן בוזגלו. 

אל משפחת אמסלם נהרו מאות אנשים במהלך הערב, החל מחברים לעבודה ועד משפחה וחברים לחיים, את הערב חתם ראש העיר תומר גלאם, שהגיע לקראת השעה אחת בלילה, אותו הציג איש העסקים אלי אלעזרא, לאחר שבירך את אמסלם. גלאם הביע גם את הערכתו לאמסלם וסיפר על המעשים הטובים שעושה אמסלם לזולת, בעיקר בשנה האחרונה במחלקת הקורונה. לאחר מכן העביר גלאם את רשות הדיבור לרב אביטן שבירך אף הוא את משפחת אמסלם בפסוקים מרגשים. האורחים יצאו מן המימונה עם שי קטן ממותג ועם המון שמחה בלב

השאר תגובה

דילוג לתוכן