השוק ייפתח בסימן ׳קונים מקומי, קונים על בטוח׳ כחלק מיוזמת העירייה לעידוד הצריכה המקומית; מחיר השכרת דוכן יעמוד על 20 שקלים בלבד

מחר (רביעי) 24.02.2021 בהתאם להנחיות משרד הבריאות, ייפתח השוק העירוני באשקלון לקהל הרחב וכחלק מיוזמת העירייה לעידוד התושבים לצריכה מקומית, הפתיחה תלווה במסר 'קונים מקומי, קונים על בטוח'.

בנוסף, ובהמשך לסיוע שמעניקה העירייה לעסקים בתקופת הקורונה, מחיר השכרת דוכן ימשיך לעמוד על 20 שקלים בלבד, כפי שקבעה העירייה מאז פרוץ המשבר.

כמו כן, נעשו מספר פעולות על מנת להכין את השוק לפתיחת המסחר בהתאם לתנאי ׳התו הסגול׳. בין הפעולות השונות ייתלו שלטים עם ההנחיות הרלוונטיות לשהייה במתחם, תוצב עמדת אלכוג'ל בכניסה לשוק לטובת שימוש הכלל, פקחים עירוניים יסיירו במקום לשמירה אחר ההנחיות והפעלת השוק באופן תקין ובטוח, יודבקו מדבקות רצפה לסימון שמירת מרחק ועוד.

ראש העיר, תומר גלאם: ״עיריית אשקלון תעשה כל שבידה כדי לאפשר את הפעילות בשוק, לרווחת הקונים והסוחרים כאחד, על הצד הבטוח ביותר. אני קורא לתושבי אשקלון להגיע וליהנות מחוויית הקנייה בשוק העירוני שהייתה חסרה לנו כל כך הרבה זמן. כדי שנוכל ליהנות מפעילות ממושכת, לכו להתחסן והקפידו על ההנחיות. רק כך נוכל לנצח את הקורונה ולחזור לחיים הנורמליים״.

תגובה אחת על “  קונים מקומי: השוק העירוני באשקלון ייפתח החל ממחר לקהל הרחב”

השאר תגובה

דילוג לתוכן