פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד 4 נאשמים בגין רצח אלי זכרוב ז"ל באשקלון לפני כחודש.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד סיגל דהן-הירש, הנאשמים יעקב גבאי, אופק אלמליח, נועם שאלאשוילי ועוז גבאי, על רקע חוב בגין סמים של אחיו של המנוח, הגיעו לביתו של המנוח עם חפצים חדים, התעמתו עם בני המשפחה וכשהמנוח ירד במטרה להגן על אביו וחסם לנאשמים את הכניסה לבניין, התנפלו עליו הנאשמים ודקרו אותו בכל חלקי גופו. לאחר המעשה, נמלטו הנאשמים מהמקום והשאירו אותו פצוע ומדמם, ומותו נקבע לאחר מכן בבית החולים "ברזילי".

בסמוך לאירוע הרצח, הכשילו הנאשמים הליך שיפוטי, בכך שהורו לשכן להעלים ראיות מהזירה כדי שהמשטרה לא תעלה על זהותם.

אלי זכרוב ז"ל – צילום: פרטי

כתב האישום מייחס לנאשמים בצוותא עבירה של רצח (בכוונה), וכן לכל אחד לפי חלקו עבירות של סחיטה באיומים , סיוע לאחר מעשה, שיבוש הליכי משפט, עבירות סמים ועוד.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשמים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם. בבקשת המעצר צוין, כי במשך תקופה ממושכת, התעמר הנאשם 1 במשפחת המנוח כמעט בכל דרך אפשרית, באלימות ובאיומים והכל כדי לגבות את החוב כלפיו. ומשלא צלח, בצוותא חדא ממשו הנאשמים את זממם ורצחו את המנוח שכל חטאו היה בכך שהוא ניסה להגן על אביו ובני משפחתו.

כתב האישום:

כתב אישום נועם שאל יעקב גבאי ואופק -רצח זכרוב'

השאר תגובה

דילוג לתוכן