לאחר שנים של סבל בהם הערימה עליו קשיים, חתם תושב האזור על הסכם ממון מזונות ומשמורת עם גרושתו ויכול לחזור לחייך. את האיש ייצג עורך הדין שרון קולסקי

לפעמים כל מה שצריך בכדי להתגרש בכבוד,  במהירות ובלי לבזבז זמן מיותר, הוא פשוט את עורך הדין הנכון. במשך למעלה משלוש שנים עבר  האיש ,מאזור אשקלון , בין עורכי דין שונים לענייני משפחה, זאת על מנת לסיים את הסאגה עם גרושתו או לחתום על הסכם עם גרושתו ולצאת לחיים חדשים.

לאחר שהדבר לא צלח בידו, הגיע לפני מספר חודשים לעורך הדין שרון קולסקי מאשדוד , ולאחרונה חתם על הסכם ויוכל לשוב ולחייך. יחסיהם של בני הזוג עלו על שרטון לפני מספר שנים. לשניים ילדה משותפת והם החליטו "לפרק את החבילה". אלא שאם אותו גבר חשב שהנושא הולך להיות פשוט, אשתו חשבה קצת אחרת. לאחר שהאיש הגיע לעו"ד שרון קולסקי ומאחר והתיק היה "תקוע" הציע עו"ד שרון קולסקי  לאיש, כי יפעל על מנת למצוא קונה והדירה תימכר והצדדים יתחלקו בכסף שיתקבל ממנה, יובהר, כי האישה גרה בדירת הצדדים במהלך כל אותה תקופה. האיש פעל למצוא קונה, אלא שלכל קונה מטעמו, האישה לא הסכימה בטענות כאלו ואחרות, על מנת למנוע את המכירה ולקנות אותה במחיר נמוך. אם לא די בכך, כשהאב רצה לקחת את בתם המשותפת לזמן שהיה משותף, הציבה האישה תנאים כאלו ואחרים ופעמים רבות מנעה זאת ממנו. 

עו"ד קולסקי

כמו כן, עשתה האישה ככל שלאל ידה על מנת "למרוח" את ההליך המשפטי, על מנת שלא להגיע להסכם. האיש המתוסכל, פנה למספר עורכי דין בבקשה כי יסייעו לו, אך במשך שלוש שנים נותר המצב על כנו. כאשר תסכולו גבר הגיע למשרדו של עורך הדין שרון קולסקי- מומחה לדיני משפחה באשדוד – בבקשה כי יסייע לו.

בעבודה משפטית מאומצת "פירק" עורך הדין הוותיק מוקש אחר מוקש, עד שלאחר חודשים ספורים, הצליח לגרום לאישה לחתום על הסכם שיהיה מקובל על שני הצדדים. ראשית, הדירה המשותפת נמכרה, ואף בסכום גבוה יותר מהערכת השמאי על שוויה. הצדדים גם הסכימו על זמני השהות עם הבת, ותשלום דמי המזונות. כך, ממש ערב השנה החדשה, יוצא האיש לחיים חדשים וכנראה שלווים הרבה יותר

השאר תגובה

דילוג לתוכן