בשונה משנה שעברה בה חגגנו את יום העצמאות בבתים ובמרפסות, השנה חוגגים יחד ברחבי העיר

חוזרים לחגיגות העצמאות: עיריית אשקלון תקיים השנה יומיים של חגיגות ברחבי העיר כדי לסמל את החזרה לחיים ואת השמחה בחגיגות המשותפות המתאפשרות השנה לעומת שנה שעברה.

על מנת לייצר אירועים בטוחים ובריאים לקהל ולאפשר השתתפות של טווח גילאים רחב ככל הניתן, החגיגות יפוזרו במספר מוקדים ברחבי העיר במספר גדול של מקומות. המיצגים והאטרקציות יהיו מגוונים וייפנו לקהלים מכל הגילאים.

בערב יום העצמאות, 14.04, בין השעות 20:30-24:00 יוכלו התושבים ליהנות ממיצגי אור מרהיבים, אטרקציות עוצרות נשימה ומופעי רחפנים לאורך טיילת בר כוכב, הסי-פארק בחוף דלילה ובמרינה אשקלון.

למחרת, ביום החג עצמו, החל מהשעה 11:00 ועד 16:00 יתקיימו חגיגת תאטרון, רחוב וקרקס בפארקים השונים ברחבי העיר אותם פוקדים תושבים רבים.

בנוסף, וכדי לעודד את הצריכה המקומית ולחזק את העסקים המקומיים, החניה במקומות המסומנים בכחול-לבן ברחבי העיר תהיה ביום העצמאות השנה – ללא תשלום.

בעירייה מדגישים כי הבערת אש תהיה מותרת בכל רחבי העיר למעט במקומות הבאים: בטיילת, בסי-פארק, בחופי הרחצה, באי תנועה ובמעגלי תנועה.

ראש העיר, תומר גלאם: ״השנה, חוגגים עצמאות יחד, מאוחדים ומחוזקים. עברנו שנה לא פשוטה והמקום בו אנו נמצאים כיום הוא הישג למדינת ישראל ולתושביה. חשוב לנו לשמח את הילדים, את ההורים ואת כלל התושבים ולכן גם פרסנו את החגיגות למשך יומיים. אני מזמין אתכם לצאת וליהנות מהחגיגות ולהמשיך להקפיד על ההנחיות, כדי שנוכל להמשיך ולחגוג יחד״.

השאר תגובה

דילוג לתוכן