משרדו של עו"ד אלעד דנוך, יו"ר מחוז הדרום בלשכת עורכי הדין התבשר כי נכנס לדירוג DUNS100  היוקרתי בקטגוריית "נזיקין" לשנת 2021  הופעה בדירוג מעידה על השתייכות לקבוצת עורכי הדין המובילים והמצליחים במשק הישראלי, ומהווה חותם של איכות למשרד ומנהליו

משרד דרומי בצמרת משרדי עורכי הדין בישראל: השבוע נחשף דירוג DUNS100 לשנת 2021, ובו פורסמה רשימה של המשרדים הטובים בארץ לפי תחומים – בין המשרדים הגדולים והחזקים בישראל, ניתן היה למצוא משרד בוטיק אשקלוני, עם שלוחה בב"ש – משרדו של עו"ד אלעד דנוך, המכהן כיו"ר מחוז הדרום בלשכת עורכי הדין, ושותפו עו"ד אריק ריביצקי, העומד בראש משרדם בבאר שבע.

משרדם של עו"ד אריק ריביצקי ועו"ד אלעד דנוך עוסק בתחום הנזיקין, הביטוח הלאומי והליטיגציה האזרחית, בפריסה גאוגרפית רחבה עם משרדים באשקלון ובאר-שבע. במשרד מתנהלים תיקים מורכבים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה, כדוגמת תיק המוות הכפול בקיבוץ יוטבתה, תיק הטביעה והמוות של יעקב בן סימון ז"ל, ופרשיית "טרם" בקרית גת.

עו"ד אלעד דנוך, משמש בשנתיים האחרונות כיו"ר מחוז הדרום בלשכת עורכי הדין, ואמון על פעילות לשכת עורכי הדין מאשדוד ועד אילת, כניסת משרדו של דנוך הינה תקדימית ופורצת דרך.

עו"ד אלעד דנוך – ברור היה שיגיע רחוק

DUN'S 100  הינו דירוג עורכי הדין המובילים בישראל, מלווה את המשק מעל ל-35 שנים, מציג את המשרדים המובילים בענפים השונים ומשקף את המציאות העסקית בישראל בצורה מהימנה, מדויקת ומקצועית.

מדובר בדירוג מקצועי, אובייקטיבי ומהימן, המתבסס על קריטריונים קבועים, מוגדרים ומדידים, בהתאם לענפי המשק השונים.  הופעה בדירוג מעידה על השתייכות לקבוצת עורכי הדין המובילים והמצליחים במשק הישראלי, ומהווה חותם של איכות לחברה ולמנהליה.

חותם זה הוא הוכחה לאיתנות, מובילות ומצוינות ומהווה כלי אסטרטגי המסייע לחשיפה ולהרחבת ההזדמנויות העסקיות של החברות המדורגות – מול לקוחות, ספקים ומשקיעים בארץ ובעולם.

השאר תגובה

דילוג לתוכן