כ- 330 אלף שקלים לנהג שבעת הסעת נוסעים נחבל בגבו לאחר שעלה על בור בכביש.  

לפני מספר שנים יצא האיש, תושב אשקלון בשנות ה-30 לחייו, לעוד יום שגרתי בעבודה כנהג המסיע נוסעים בכלי רכב ציבורי. במהלך הנסיעה ברחובות אשקלון, עלה כלי הרכב על בור עמוק והמשיך בנסיעה. התוצאות היו כואבות. באותה שניה הרגיש הנהג כאב חד בגבו כתוצאה מהמפגש של כלי הרכב עם אותו מפגע בכביש, והבין כי לא מדובר בעוד כאב חולף.

עם תום המשמרת פנה לקופת החולים שלו לסדרת בדיקות. בבדיקה שערך התברר כי הוא סובל מחבלה בעמוד השדרה הגורמת גם להגבלה בתנועות. כשהתאושש מהפגיעה פנה לעורך הדין איל כהן – ממשרד עורכי הדין כהן- קריסי המתמחים בדיני נזיקין – בבקשה כי יסייע לו. 

כאביו של האיש לא פחתו. כתוצאה מהמקרה הוא נעדר מעבודתו קרוב לחודשיים, מה שגרם לו להפסדי שכר.

בנוסף,  הוא החל האיש לבצע סדרת טיפולי פיזיותרפיה על מנת להשיב לעצמו את חופש התנועה. 

כאשר הכאבים המשיכו, התברר כי בעקבות המקרה הוא סובל  מבלט דיסק במספר חוליות בגבו, מה שגרם לו להיעדר מפעם לפעם מהעבודה כתוצאה מכאבי גב.

עו"ד כהן הגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי, התביעה התקבלה והנהג וקיבל אחוזי נכות צמיתה ופיצוי של כ- 70 אלף שקלים.

עו"ד איל כהן

לאחר סיום ההליך מול הביטוח הלאומי הגיש עורך הדין כהן  תביעה נגד חברת הביטוח של כלי הרכב הציבורי, "עובר לתאונה יכול היה התובע בריא לבצע כל פעולה יום-יומית פשוטה, יכולת אשר נפגעה עקב התאונה", טען עו"ד כהן בתביעה. "כמו כן קיים החשש כי התובע יסבול מהחמרת כאביו בעתיד".

בנוסף,  נתבעה חברת הביטוח לפצות את האיש בגין הוצאות לרבות הוצאות נסיעה ופיצוי בגין הפסד השתכרות לעתיד.
בהסכם פשרה שנחתם לאחרונה, נקבע כי חברת הביטוח תפצה את האיש ב-250 אלף שקלים, יחד עם הפיצוי שקיבל מהמוסד לביטוח לאומי, יפוצה האיש ב כ- 320 אלף שקלים בעקבות התאונה. והכל בגלל בור בכביש.  

השאר תגובה

דילוג לתוכן