אור אלעזרא מונה ליו"ר קבוצת 'אלבר' לאחר 20 שנה בהן כיהן, אלי אלעזרא, כבעלים וכיו"ר קבוצת  'אלבר' הוא מעביר את תפקיד יו"ר דירקטוריון 'אלבר' לבנו הבכור אור אלעזרא

 

אלי אלעזרא, יו"ר ובעלים של 'קבוצת אלעזרא' (מחזיק  בבעלות   100%  ) הכוללת 3 זרועות מרכזיות; קבוצת הרכב אלבר, הכשרה חברה לביטוח וזרוע הנדל"ן אפרידר, הודיע היום כי החליט למנות את בנו, אור אלעזרא, ליו"ר דירקטוריון "אלבר'. 

תחת קבוצת 'אלבר' פועלות מספר חברות העוסקות בתחומים שונים בעולם הרכב. בכך מעביר אלי, הבעלים, את האחריות על תחום הרכב לבנו אור. האב אלי ימשיך לכהן כיו"ר קבוצת אלעזרא.

אור אלעזרא (32), נשוי +2, כיהן בשש שנים האחרונות במגוון תפקידים רחב בחברות הנמצאות בבעלות הקבוצה ביניהם: כמנכ"ל קבוצת אלעזרא, סגן יו"ר אלבר וכיו"ר חברות הבנות: אלבר קרדיט, מוטופרטס חלפים לרכב וממסי שירותי דרך.

אלעזרא הבן, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות וכן מוסמך (M.A) במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.

בפעילותו המוצלחת במהלך השנים, בתפקידיו השונים בקבוצה, הוביל אור אלעזרא את הפיתוח העסקי והחדשנות וחיזק את הסינרגיה בין חברות הקבוצה והפעילויות השונות בהיקף נכסים של מעל 30 מיליארד שקל  עם רווחיות כוללת של מאות מיליוני שקלים בשנה.

אור אלעזרא

אלי אלעזרא, יו"ר ובעלים של "קבוצת אלעזרא" נשאר בתמונה ואומר: "אין לי ספק כי אור שהיה צמוד אלי בשנים האחרונות כיד ימיני, ייקח לידיו את ההגה וינווט את הספינה כראוי. אני מאד סומך עליו".

אלעזרא הוסיף:" לאחר כשש שנים בהן אור הוביל את עסקי הקבוצה קדימה תוך כדי התמקדות במהלכים של פיתוח עסקי וחדשנות, צבר ניסיון רב וידע, במגוון תפקידיו בקבוצת אלעזרא,  כעת הגיע  הזמן שיוביל ויצעיד את 'אלבר' קדימה, לעליית המדרגה הבאה שלה, מול האתגרים והחידושים בעולם הרכב".

אור אלעזרא, יו"ר אלבר הודה על המינוי ואמר כי: "עולם הרכב בארץ ובעולם נמצא בתנופה אדירה של שינויים מאתגרים עד מהפכניים, וכך גם הזדמנויות חדשות. בשנים האחרונות, במסגרת תפקידי בחברה, הובלתי את הפיתוח העסקי והקמתי צוות חדשנות שבאמצעותו ביצענו מספר מהלכים משמעותיים של רכישות ופיתוח מרכזי רווח נוספים. יש לי תכנית אסטרטגית  סדורה עבור החברה. אמשיך להאיץ את מגמת החדשנות של החברה במטרה לכבוש יעדים חדשים, להגדיל ולגוון את פעילויותיה של אלבר ולהעניק ללקוחותיה של אלבר ערך מוסף משמעותי כחברה שמתפקדת כ- One stop shop בעולם הרכב. מטרתי היא לבצר את מעמדה של אלבר כחברת הרכב המובילה בישראל".

אלי ואור אלעזרא

אודות קבוצת אלבר:

קבוצת אלבר הינה מהקבוצות הגדולות והוותיקות בענף הרכב בישראל.  הקבוצה עוסקת בליסינג תפעולי לחברות, בהשכרת רכב לזמן קצר, במכירת כלי רכב ובהעמדת אשראי צרכני, בעיקר לרוכשי כלי רכב. פעילותה של הקבוצה מתאפיינת ביציבות ובשמרנות לאורך שנים. לקבוצה  צי רכבים של כ- 37 אלף כלי רכב, כ- 100  מרכזי שירות ומכירה בכל רחבי הארץ והיא מעסיקה כ- 1,600 עובדים. הקבוצה  מייצגת באופן בלעדי בישראל את מותג ההשכרה הבינלאומי המוביל  Europcar. כמו כן הקבוצה הינה היבואן הבלעדי בישראל להפצת מותגי האופנועים והדו גלגליים הבינלאומיים  "Harley Davidson" , Triumph"", "Daelim" .חברות נוספות בקבוצה : חברת המימון אלבר קרדיט, ממסי מרכזי שירות, ממסי שירותי דרך  וגרירה, אלבי סוכנות לביטוח, מוטופרטס חלקי חילוף.

השאר תגובה

דילוג לתוכן