עיריית אשקלון לצוותי ההוראה והחינוך: הגעה למסגרת החינוכית בכפוף להצגת בדיקות קורונה שלילית או תעודת מתחסן

בעקבות ריבוי מקרי התחלואה במערכת החינוך העירונית, עיריית אשקלון, באמצעות מינהל חינוך, שיגרה הבוקר (ראשון) מכתבים למנהלי בתי הספר היסודיים והעל יסודיים בכל מוסדות החינוך, כולל בחינוך המיוחד, ולגננות וסייעות גני הילדים בדרישה לפיה, החל ממחר עובדי ההוראה והמינהלה יצטרכו להציג תעודת מתחסן בבואם לעבודה או בדיקת קורונה שלילית, מידי יומיים.

"לאור ריבוי המקרים במערכת החינוך באשקלון שאנשי צוות חינוכי/עובדי מינהלה שלא התחסנו, מתגלים כמאומתים לקורונה וכתוצאה מכך נשלחות לבידוד כיתות שלמות ובמקרים מסוימים, אף נסגרים בתי ספר, הנני מנחה בזאת, על כל איש צוות חינוכי ועובדי המינהלה, להציג תוצאה של בדיקת קורונה שלילית כל יומיים.

"מנהל/צוות חינוכי/עובדי מינהלה, שלא יציגו תוצאה של בדיקת קורונה כמתבקש לעיל, לא תתאפשר לו כניסה למקום העבודה", נכתב במכתב על ידי ראש מינהל חינוך, יובל זוזט. ההחלטה התקבלה בשיתוף מחוז דרום במשרד החינוך.

ראש העיר, תומר גלאם: "אנחנו נוקטים בצעד נוסף במלחמה נגד הקורונה במטרה לעודד את ההתחסנות בעיר בדגש על מערכת החינוך, זאת על רקע אלפי תלמידים וצוותי הוראה שנמצאים בבידוד ועשרות מקרי תחלואה. עם כל הקושי בהחלטה, בריאות התושבים מעל הכל ואנחנו נפעל בצורה בלתי מתפשרת כדי לוודא את זה ולשמור על כך. אני קורא מכאן לכל התושבים שיכולים לעשות כן, לכו להתחסן. זה בטוח, זה יעיל וזה הדבר היחיד שיוציא אותנו ממגפת הקורונה ויחזיר אותנו לעיר ירוקה".

מכתב בדבר בדיקות קורונה בקרב אנשי צוות גני ילדים (1)

השאר תגובה

דילוג לתוכן