תהילה גואטה נבחרה לנהל את מקיף ו' דרכא באשקלון, תנהל את בית הספר הצומח בנוסף למנהלת החטיבה; בטוחה שנוביל את בית הספר להצלחות״, אמרה

תהילה גואטה מאשקלון, מי שניהלה בחמש השנים האחרונות את החטיבה העליונה בבית הספר מקיף ה' דרכא בעיר, נבחרה לנהל את בית הספר מקיף ו' דרכא בשכונת אגמים החל משנת הלימודים הקרובה, זאת בנוסף למנהלת חטיבת הביניים, כיתות ז'-ט', רינת כהן.

גואטה, בעלת תואר ראשון בחינוך וספרות, תואר שני בניהול ומנהיגות ותעודות הוראה בספרות והיסטוריה ובעלת הכשרה בקורס מנהלים של אבני ראשה, שימשה ב-11 השנים האחרונות במגוון תפקידים בבית הספר מקיף ה' דרכא, בנוסף להיותה סגנית מנהלת בית הספר.

תהילה גואטה

בית הספר מקיף ו' נפתח לפני שנתיים בשכונת אגמים והוא בית ספר צומח שפועל בייחודיות בתחום החלל. בשל היותו בית ספר צומח, מקיף ו' יעבור לניהול באמצעות רשת 'דרכא' החל משנת הלימודים הקרובה, בספטמבר 2021.

ראש העיר, תומר גלאם: ״מנהלות ומנהלי בתי הספר הם חוד החנית של המערכת החינוכית ולמעשה, מיישמים את החזון החינוכי שלנו בקרב התלמידות והתלמידים. הבחירה שלהם נעשית בקפידה ומתוך אמונה כי הם יכולים להוביל את בית הספר להישגים גבוהים. אני מאחל לתהילה בהצלחה רבה ומשוכנע כי לאור ניסיונה והיכרותה את החינוך העירוני היא תבצע את תפקידה על הצד הטוב ביותר״.

ראש מינהל חינוך, יובל זוזט: ״שמח על בחירתה של הגב' תהילה גואטה למנהלת בית הספר מקיף דרכא ו. אין לי ספק כי נסיונה רב השנים, יתרום משמעותית להצלחתה בתפקיד. מאחל לה ולנו הצלחה רבה״.

תהילה גואטה: ״כמי שנבחרה במכרז לנהל את מקיף ו', אני מבקשת להודות לעיריית אשקלון, למנהל החינוך, לרשת דרכא ולמשרד החינוך על האמון שניתן בי. אני בטוחה שיחד עם רינת כהן שהובילה את חטיבת הביניים במשך שלוש שנים נצעיד את מקיף ו׳ להצלחות. אני מאמינה שתפקיד מנהלת בית הספר הוא מאתגר ועל ידי העצמת הצוות ואמונה בתלמיד נרקום יחד עבודת צוות שתוביל להצלחות. בהזדמנות זאת אני מבקשת להודות לדליה רחמים מנהלת מקיף ה׳ דרכא על הזכות שניתנה לי לצמוח בבית הספר״.

השאר תגובה

דילוג לתוכן