המורה המצטיין בתחום 'תורת חיים' של רשת אמי"ת הוא הרב מרדכי גרינבלט מבית החינוך אמית טכנולוגי אשקלון

הרב מרדכי גרינבלט מבית החינוך אמית טכנולוגי אשקלון הוא המורה המצטיין של רשת אמית. גרינבלט נבחר כמורה המצטיין לשנת התשפ"א בין מובילי תורת חיים בישיבות באולפנות ובתיכונים הדתיים ברשת אמית.

"הזדמנות לומר תודה מקרב לב על מקצת מהנתינה, היצירה והמנהיגות שלך", כתבו ד"ר אמנון אלדר מנכ"ל רשת אמית ודני רהט סמנכ"ל הרשת, החתומים על התעודה. "תודה על ההשקעה, האכפתיות ואהבה בתוך כל פרטי העשיה. תודה על הראיה הכוללת והיכולת להוביל מהלכים משמעותיים".

הרב גרינבלט, בן ה75, מחנך ומלמד כ-50 שנה. מקים האולפנה בנווה דלקים ומנהלה במשך 12 שנים. בעשור האחרון ממשיך להיות מורה מן המניין באמית טכנולוגי אשקלון. שותף פעיל ומשמעותי לפיתוח למידה חדשנית במקצועות וקהילות תורת חיים באמית.

אלפי תלמידים בישראל העמיד הרב גרינבלט, וביניהם חינך בכיתה י"ב את ראש המוסד היוצא יוסי כהן.

בתמונה: הרב מרדכי גרינבלט עם תלמידו יוסי כהן, ראש המוסד היוצא

למרות שהרב מוטה יכול כבר לנוח מהחינוך כי נתן המון למען ילדי ישראל, הוא מעדיף להמשיך וללמד תלמידים וכשפרש לגמלאות ממשרד החינוך עבר ללמד באמי"ת טכנולוגי, שם קיבל על עצמו את הפרויקט של 'תורת חיים' ואין מתאים ממנו להעביר זאת הלאה וגם להצטיין בכך. איציק אברג'ל, מנהל בית החינוך אמית טכנולוגי אשקלון: "אכן הרב מוטה מוביל בענוה ובעוז למידה משמעותית משלבת רגישות אל הפרט. כבוד ומשמעות רב לנו שיש באמתחתו תלמידים שעושים המון לעם ישראל ואחרי כל זאת מעיד בקולו שוב ושוב כי עשייתו זו בסבב הנוכחי במרכז טכנולוגי אשקלון עולה במשמעותו ובעומק השורשים מעל עשיות קודמות. לנו בקהילה החינוכית הוא קול מאזן ומאיר לאחרים. מצפן הוא לי אישית".

בתגובה לזכייה אמר הרב גרינבלט: תודה על הזכות להמשיך ללמד ולחנך לתורת חיים. אני שמח להיות חלק מהתחדשות הלמידה ברשת ומהחיבור המיוחד אל התלמידים".

בנימה אישית: זכיתי לעבוד עם הרב מוטה מספר שנים, בכל טקס הוא היה מגיע אלי ומחמיא, ידע תמיד לומר מילה טובה, והכל ברוגע וסבלנות שהובילו את צוות המורים והתלמידים להעריך ולכבד אותו, אין מתאים ממנו לקבל כל הערכה שיש, אני באופן אישי מאוד מעריכה את הבחור.

השאר תגובה

דילוג לתוכן