בשבוע הבא: הרישום לגני הילדים ולכיתות א' יוצא לדרך

בהמשך למהפכת השירות במינהל החינוך שהחלה בשנים האחרונות יוקם מוקד של מחלקת רישום גם ביישומון וואטסאפ

החל מהשבוע הבא, יום חמישי, 14.01.21, א' בשבט התשפ"א, בשעה 11:00 ייצא לדרך הרישום לגני הילדים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"ב. הרישום יתבצע באמצעות אתר האינטרנט העירוני בלבד ויימשך עד לתאריך 03.02.21, כ"א בשבט תשפ"א, בחצות.

עקב מגבלות הקורונה, הימים הפתוחים בבתי הספר יתקיימו בזום, לטובת התרשמות ומתן תשובות לשאלות ההורים. מועדי הימים הפתוחים יפורסמו באתר העירייה.
לנוחיותכם מצורף קישור: https://bit.ly/395HxM7

במסגרת ההיערכות לרישום, עודכן אתר העירייה והוא כולל בתוכו עמוד הרשמה משודרג, מידע עדכני בנושא מועדים ותהליך הרישום, רשימות גני הילדים ובתי ספר, חוברות מידע דיגיטליות, טפסים ונהלים, תשובות לשאלות נפוצות ועוד.

כמו כן, בהמשך למהפכת השירות במינהל החינוך שהחלה כבר בשנים האחרונות ועל מנת לתת מענה ישיר ואישי לכל הורה, הורחבו ערוצי ההתקשרות עם מחלקת רישום וניתן יהיה לפנות אליהם גם באמצעות הוואטסאפ. השירות יהיה פעיל במשך כל תקופת הרישום במספר: 050-2020585.

על מנת להקל על העומסים הצפויים במהלך תקופת הרישום, יתוגברו המוקדים הטלפוניים וניתן יהיה לקבל תמיכה, סיוע ברישום ומענה לשאלות על ידי עובדים מקצועיים של מחלקת הרישום בטלפון 08-6792339.

כחלק מההתייעלות ושיפור התהליכים במחלקה לרישום, בגני הילדים הדו-גילאיים הרלוונטיים נשלחו מסרונים להורים לצורך אישור רצף חינוכי, לשם שיבוץ אוטומטי לילדים הרשומים בגן בשנה הנוכחית.

ראש העיר, תומר גלאם: "תקופת הרישום היא תקופה מרגשת המלווה בלבטים מצד ההורים, במסגרתה הם נדרשים להכריע על עתידו החינוכי והחברתי של ילדיהם ולבחור את בית הספר אליו הוא ישתייך בשנים הקרובות ובו תעוצב דמותו הבוגרת. זהו צעד חשוב ומשמעותי ואנחנו כאן, עיריית אשקלון ומינהל חינוך ותנו"ס, בהיבטים טכנולוגיים מתקדמים ובתודעת שירות גבוהה במיוחד, על מנת לאפשר להם לקבל את ההחלטה על בחירת המוסד החינוכי – בצורה הנכונה והאופטימלית ביותר. אני מאחל להורים חווית שירות נעימה, קלה ומוצלחת".

צילום: דוברות עיריית אשקלון

ראש מינהל החינוך, יובל זוזט: "מינהל החינוך שוקד תקופה ארוכה על היערכות מיטבית של כלל הגורמים לטובת ההורים. לקראת שנת הלימודים תשפ"ב, ייעלנו את השירות לתושב על ידי הוספת ערוץ תקשורת נוסף, הוואטסאפ, כך שהפונים לא יצטרכו להמתין על הקו לצורך בירור או שאלה פשוטה. כמו כן, חוברות המידע פורסמו באתר האינטרנט העירוני לשירות ההורים. אני מאחל הצלחה רבה לתלמידים ולהוריהם".

השאר תגובה

דילוג לתוכן