יום החיסונים הגדול של אשקלון יוצא לדרך! חלוקת משלוחי מנות, מזכרת מצולמת מהחיסון ושידור של רדיו דרום מהמתחם – ביום ראשון הקרוב כולנו מתחסנים, מנצחים את הקורונה וחוזרים לחיים

 

בהמשך למאמצי עיריית אשקלון לעודד התחסנות בקרב תושבי העיר תקיים העירייה יום חיסונים גדול בשיתוף משרד הבריאות, מד"א וכל קופות החולים, כללית, מכבי, לאומית ומאוחדת.

מרתון החיסונים יתקיים ביום ראשון הקרוב, 21.02.21 בין השעות 11:00 עד 23:00 באשכול פיס (סמוך למקיף א', שדרות יצחק בן צבי 2) לכל מבוטחי קופות החולים וללא צורך בהפנייה. החיסונים יינתנו לתושבים בגילאי 16 ומעלה שיירשמו באתר העירייה בכתובת: https://bit.ly/3po9WmE.

נכון להיום, התחסנו באשקלון למעלה מ-64 אלף תושבים מתוך פוטנציאל מתחסנים העומד על 104 אלף תושבים ובעירייה מקווים כי בזכות מרתון החיסונים והמאמצים ההסברתיים שנעשים בתקופה האחרונה, הפער יצטמצם בצורה משמעותית בהקדם האפשרי.

יום החיסונים יתנהל בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובמתכונת 'הפנינג' עם שידור של רדיו דרום 101.5 היישר מהמתחם, מוזיקה מהנה, חלוקת משלוחי מנות, מדבקות ממותגות שיחולקו למתחסנים, צילום על גבי מגנטים ממותגים ועוד.

ראש העיר, תומר גלאם: "כולנו משתוקקים לחזור לחיים שאנחנו מכירים, ללימודים, לחגים עם המשפחה המורחבת, לאירועים ההמוניים, לשגרה. זה יקרה רק אם כולנו נתחסן, עוד היום. זה בטוח, זה יעיל וזה מה שיחזיר אותנו לחיים. בנוסף, אנחנו מקימים מתחם חיסונים עירוני אחד לכל קופות החולים ומזמינים את כולכם להגיע ולהצטרף למאמץ העירוני. זה רק בידיים שלנו ואנחנו יכולים לעשות את זה. אנחנו יכולים לנצח את הקורונה. בואו להתחסן. בואו נחזור לשגרה".

שימו לב: ההרשמה לחיסונים תתאפשר החל ממחר, חמישי, 18.02.21, בשעה 08:30.

צפו בדברי ראש העיר:

השאר תגובה

דילוג לתוכן