המרכז הרפואי ברזילי העניק השבוע אות הוקרה והערכה ייחודי למתנדב שלומי אמסלם – מאז שהחלים מקורונה, שלוש פעמים בשבוע מתנדב במחלקות הקורונה של בית החולים, מסייע לחולים ומעניק יחס חם

לאחר החלמתו ממחלת הקורונה, לפני כחצי שנה, החליט שלומי אמסלם (50), תושב אשקלון, להתנדב במחלקות הקורונה של המרכז הרפואי ברזילי, לסייע למאושפזים הקשים, לסעוד אותם ולרומם את רוחם.
שלוש פעמים בשבוע, באופן קבוע, מתייצב אמסלם במרכז הרפואי ברזילי, לאחר התמגנות מלאה נכנס למחלקות הקורונה ומשך שלוש שעות ויותר מסייע לחולים, משוחח איתם ומרומם את רוחם.

אמסלם (מימין) מקבל את התעודה צילום: דוד אביעוז, דוברות ברזילי

פרופ' יניב שרר, מנהל המרכז הרפואי ברזילי העניק לשלומי אמסלם תעודת הוקרה ואמר לו: "המרכז הרפואי ברזילי מצדיע לך. התנדבותך, מסירותך וליבך הרחב מרוממים את רוחנו. מאושפזי הקורונה של המרכז הרפואי יודעים שבנוסף לצוותים המסורים שלנו, שמטפלים בחולים מסביב לשעון, הרי שגם בזכותך הם חשים שכאן הם לא לבד".

בנימה אישית, בתור אחת שמכירה את שלומי אמסלם, מה שנאמר עליו מפי מנהל בית החולים זה קצה הקרחון, אמסלם איש חסד אמיתי שבורח מאור הזרקורים, הוא נמצא עם אנשים ברגעים הכי קשים שלהם ועל כך הוא עוד יתוגמל מבורא עולם. אמסלם קןרא נלהב של 'קונטרה ניוז'.

 

השאר תגובה

דילוג לתוכן