תושב האזור פנה לבית הדין הרבני האזורי – בדרישה כי ינקוט בכל הצעדים הנחוצים לצורך הכררזה על אשתו כמורדת, שהיא החליטה להותירו בין שמיים לארץ את האיש מייצג עו"ד גיל שחף.

בני זוג חרדים, מאחד המושבים באזור שלהם 11 ילדים, נקלעו לסכסוך. האישה, אחרי שנים רבות של נישואין, החליטה לפנות לערכאות ודרשה בכל תוקף למכור את הבית המשותף של הצדדים, לחלק את העסק, וגם להתגרש.

הבעל, טען, באמצעות בא כוחו, עוה"ד גיל שחף, כי האישה למרות התביעות שלה, ולמרות שהיא לכאורה רוצה לסיים את הנישואין,  מסרבת להתקדם עם הגירושין. הבעל הציע לאישה שלום בית והיא סירבה. הבעל הציע לאישה למכור את הבית והיא סירבה. הבעל הציעה לאישה לקבל את העסק והיא סירבה. הבעל הציע לאישה להתגרש לאלתר בלי כל תנאי – והיא סירבה. האישה למעשה מסרבת לכל צעד אשר יקדם את סיום הסכסוך.

ע
עו"ד גיל שחף- צילום: יח"צ

הבעל , אדם חרדי, ביקש מבית הדין הרבני, שיסייע לו לצאת הקשה אליו הוא נקלע. האישה מורדת בו, דורשת להתגרש אולם לא מקדמת דבר וחצי דבר, ולמעשה הכל תקוע במקום וכולם סובלים.

הבעל, באמצעות בא כוחו עוה"ד גיל שחף, הבעלים של שחף ושות' – חברת עורכי דין, דרש מבית הדין להתחיל לנקוט בכל הפעולות לקראת הכרזה על האישה כמורדת המאבדת את מלוא זכויותיה מכוח הדין האישי, שהרי היא לא ממלאת אחר החובות שלה כלפי בעלה ומסרבת להתגרש.

עקב התנהלותה של האישה, טוען האיש כי כל מטרתה  היא לצער אותו ואין לה כל כוונה להתגרש. בעקבות הדברים תובע עו"ד שחף לתת לה התראה ראשונה על כך שהולכים להכריז עליה כמורדת, ובמידה ולא תשנה את צעדיה, בית  הדין יפיץ אגרת שתפורסם בבתי הכנסת ובבתי מדרשות באזור מגוריה, כאשר במשך כל שבוע כזה יקוצץ הסכום המגיע לה בכתובה על ידי בעלה.

תגובה אחת על “תביעה- הכריזו בבתי כנסת ובבתי מדרש שאשתי מורדת בי”

השאר תגובה

דילוג לתוכן